Наручний годинник Casio G-Shock Women GMA-S2100-1A
Відео 11Фото 10 |
Casio G-Shock Women GMA-S2100-1A |
|
Годинник зі структурою Carbon Core Guard. Протиударний пластиковий корпус з карбоновими волокнами більш міцний і, в той же час, більш легкий. Цей же матеріал захищає внутрішній модуль від пошкоджень і деформацій при ударах.
Повний авто-календар до 2099 року. 12-ти і 24-х годинний формат часу.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock Women GMA-S2100-1A
Усі ціни 27 →CASIO G-SHOCK GMA-S2100-1AER | 5 780 грн. |
Жіночий годинник CASIO G-SHOCK GMA-S2100-1AER | 5 780 грн. |
Годинник Casio GMA-S2100-1AER | 5 780 грн. |
Часы Casio G-SHOCK Classic GMA-S2100-1AER | 5 780 грн. |
Часы Casio GMA-S2100-1AER | 5 780 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock Women GMA-S2100-1A:
- Щогодинний сигнал
- Ретроградний покажчик дня тижня
- 31 часовий пояс
РекомендуємоПорівняти в таблиці →