Наручний годинник Casio LTP-1128G-7B
Відео 2Фото 4 |
Casio LTP-1128G-7B |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio LTP-1128G-7B
Усі ціни 8 →Женские часы Casio LTP-1128G-7BER | 1 999 грн. |
Часы Casio LTP-1128G-7BRDF | 2 340 грн. |
Жіночі годинники Casio LTP-1128G-7BER | 1 859 грн. |
Жіночий годинник CASIO LTP-1128G-7BRDF | 2 340 грн. |
Жіночий наручний годинник Casio LTP-1128G-7B Золото\срібло точний | 2 330 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →