Наручний годинник Casio LTP-V300G-1A
Відео 2Фото 7 |
Casio LTP-V300G-1A |
|
Багатофункціональні і зовні привабливі кварцові жіночі наручні годинники від знаменитого японського бренду-виробника годинників та аксесуарів — компанії Casio. Корпус і ремінець цієї моделі виготовлені з нержавіючої сталі, а циферблат має захисне мінеральне скло, що в цілому забезпечує виробу стійкість до різного роду механічних пошкоджень. Більш того, корпус покритий напиленням PVD, яке забарвлює його і виконує додаткові захисні функції, запобігаючи корозії і утворення подряпин.
Кварцові жіночі наручні годинники Casio LTP-V300G-1A розташовують круглим стрілочним циферблатом з невеликими мітками по периметру. Кварцовий механізм гарантує максимально високу точність ходу. Деякі елементи циферблата мають люмінесцентне покриття, за рахунок чого можна розглянути показання приладу навіть у темряві. Модель показує час в 12/24 форматі год, а також може відображати число місяця і день тижня на додаткових міні-циферблатах. На зап'ясті годинник кріпляться за допомогою сталевого браслета і фіксуються застібкою-кліпсою. Таким чином, вони дуже швидко знімаються і надягають. Невисока водозахист дозволяє моделі без наслідків дозволяє переносити намокання в душі або при митті посуду, але ось перед плаванням або заняттями водними видами спорту виріб краще зняти.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio LTP-V300G-1A
Усі ціни 14 →Часы Casio LTP-V300G-1AUDF | 3 880 грн. |
Женские часы Casio LTP-V300G-1AUDF LTP-V300G-1A | 3 199 грн. |
Жіночий годинник Casio LTP-V300G-1AUDF | 2 975 грн. |
Casio LTP-V300G-1A | 3 110 грн. |
Casio LTP-V300G-1A | 3 100 грн. |