Наручний годинник Casio LW-200-4A
Відео 3Фото 5 |
Casio LW-200-4A |
|
Кварцові цифрові наручний жіночий годинник з бюджетного цінового діапазону від одного з провідних світових виробників — японської компанії Casio. Цілком класичний для цього бренду дизайн доповнено червоним каучуковим ремінцем, який не натирає руку і зручний в носінні. Традиційна застібка з пряжкою надійно фіксує аксесуар на зап'ясті. Круглий циферблат виконаний у формі цифрового екрану, на якому відображається поточний час, дата і день тижня.
Виріб також може виконувати функції будильника і секундоміра, а також показувати світовий час. Жіночі наручні годинники Casio LW-200-4A мають мінімальну водозахист, яка дозволяє плавати і пірнати на невелику глибину. Завдяки японському кварцевому генератора, можна не сумніватися в точності ходу годинника. За довговічність роботи відповідає змінна батарея, яку легко замінити. Завдяки тому, що основну роль в конструкції аксесуара грає пластик і каучук, загальна вага пристрою не перевищує 20 г. Виробник позиціонує годинник як оптимальну модель для занять спортом, тому вони добре підійдуть для людей, ведучих активний спосіб життя. Прилад управляється невеликими кнопками, розташованими по периметру циферблата.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio LW-200-4A
Усі ціни 6 →Часы Casio LW-200-4AVEG | 1 330 грн. |
Женские часы Casio LW-200-4AVEF | 1 499 грн. |
Жіночий годинник Casio LW-200-4AVEF | 1 394 грн. |
Casio LW-200-4A | 1 480 грн. |
Casio LW-200-4A | 1 470 грн. |
Casio LW-200-4A | 1 700 грн. |
0 0 3 3 |
Після кількох років зусиль мені вдалося "заразити" дружину та доньку ідеєю їздити на велопрогулянки. Це не тільки корисно для міського жителя, який найчастіше не відчуває помітних фізичних навантажень, а й просто приємно. Особливо якщо виїжджати за межі міста, подалі від великих доріг. Цей спортивний годинник я купив 13-річної дочки і покупка була одним "пряником", яким я її заманив на велосипед. Цікавий "опуклий" корпус симпатичного дизайну. На руці виглядають чудово, дочки дуже сподобалися і вона їх почала одягати не тільки на велопрогулянки. Корпус, як і ремінець, виготовлені з полімерного матеріалу. Вага всього цього дитячого щастя маленька, не більше двадцяти грамів. Ззаду на тильній частині корпусу знаходиться єдина металева деталь – кришка з нержавіючої сталі, яка фіксується чотирма невеликими гвинтиками з нержавіючої сталі. Рідкокристалічний екран займає майже всю фронтальну частину корпусу, монохромний і дуже контрастний. У вічі відразу впадає оригінальний десятисегментний секундний індикатор, ним зручно користуватися при вимірі пульсу після фізичного навантаження. Цифри добре видно при будь-якому освітленні, а якщо освітлення немає, то можна задіяти підсвічування. Кнопка підсвічування велика і прямо під екраном. Її зручно натискати, не знімаючи велоперчаток, за що дякую конструкторам Casio. Як і належить спортивному годиннику, ця модель має непоганий захист від води. Потрапити під зливу або навіть поринути у водойму для них не проблема. Дуже тьмяне підсвічування, яке видно хіба що у повній темряві. Я навіть звернувся з цього приводу до сервісу, але там сказали, що все гаразд і низька яскравість зроблена спеціально, з метою енергозбереження. |