Наручний годинник Casio MQ-24-7B
Відео 7Фото 7 |
Casio MQ-24-7B |
|
Легкі і компактні кварцові наручні годинники зі стрілочним циферблатом і початковим рівнем водонепроникності. Являють собою одну з найбільш доступних моделей базової цінової категорії, призначену для широкого кола потенційних покупців, які бажають придбати прості і надійні годинник, що відповідають високим японським стандартам якості. Класичний круглий циферблат з чіткою розміткою і арабськими цифрами забезпечує високий контраст і прекрасну читабельність свідчень.
Тонкий (8 мм) і легкий (20 г) пластиковий корпус оснащений еластичним і міцним ремінцем із звичайною застібкою, який надійно утримує годинник Casio MQ-24-7B на руці в будь-яких умовах. Циферблат і точний кварцовий механізм, виготовлений в Японії, захищені міцним полімерним склом. Живлення механізму здійснюється малогабаритною срібно-цинкові елементом SR621SW, який забезпечує до двох років ходу. Водонепроникність рівня Water Resistant 30m гарантує захист від дощу, і бризок води (які виникають, наприклад, при митті рук). Душ, купання або повне занурення у воду не допускається.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio MQ-24-7B
Усі ціни 22 →Часы Casio MQ-24-7BUL | 775 грн. |
Мужские часы Casio MQ-24-7B MQ-24-7B | 699 грн. |
Часы Casio TIMELESS COLLECTION MQ-24-7BLLEG | 775 грн. |
Годинник Casio MQ-24-7BLLEG | 775 грн. |
Чоловічй годинник Casio MQ-24-7B | 650 грн. |
0 0 1 4 |
Вага, водонепроникність, ціна, точність За таку ціну немає, хіба що трохи дряпається скло Віктор С.: користуюся Casio MQ-24-7B місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Світлий циферблат, час показують дуже точно, досить один раз налаштувати. Судячи з відгуків оригінальної заводської батарейки, вистачає на 5+ років.