Наручний годинник Casio MRW-200H-1B2
Відео 6Фото 5 |
Casio MRW-200H-1B2 |
|
Легкі, практичні і доступні кварцові механічні чоловічі наручні годинники з колекції Casio Collection. За конструкцією і дизайну нагадують серію Swiss Military, головними перевагами яких є висока надійність і зручність використання. Модель має пластиковий корпус середнього розміру з розвинутим високим безелем, чудово читається стрілочний циферблат і міцний, але еластичний полімерний ремінець з класичною застібкою.
Крім трьох основних стрілок циферблат обладнаний механічним календарем, показує дні тижня і місяці. Ударостійке акрилове скло і якісні ущільнення корпусу забезпечують водостійкість рівня Water Resistant 100m. Завдяки цьому, наручний годинник Casio MRW-200H-1B2VEF можуть залишатися на руці в душі при плаванні і короткочасних занурення на глибину до 10 метрів. Точний кварцовий механізм, виготовлений в Японії, відрізняється високою енергоефективністю, тому енергії одного штатного срібно-цинкового елемента SR626SW досить на три роки його роботи. Для більш комфортного використання в умовах поганої освітленості часові позначки і стрілки отримали фірмове люмінесцентне покриття Neobrite з тривалим післясвітінням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio MRW-200H-1B2
Усі ціни 17 →Casio Casio MRW-200H-1B2VEF | 2 440 грн. |
Чоловічий годинник CASIO MRW-200H-1B2VEF | 2 440 грн. |
Часы Casio MRW-200H-1B2VEF | 2 440 грн. |
Мужские часы Casio MRW-200H-1B2VEF MRW-200H-1B2 | 1 999 грн. |
Чоловічий годинник Casio MRW-200H-1B2VEF | 1 859 грн. |