Наручний годинник Casio MRW-200H-2B2
Відео 3Фото 11 |
Casio MRW-200H-2B2 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio MRW-200H-2B2
Усі ціни 11 →Годинник Casio MRW-200H-2B2VEF | 2 440 грн. |
Часы Casio MRW-200H-2B2VEF | 2 440 грн. |
Мужские часы Casio MRW-200H-2B2VEF MRW-200H-2B2 | 1 999 грн. |
Чоловічі годинники Casio MRW-200H-2B2VEF | 1 859 грн. |
Чоловічі годинники Casio MRW-200H-2B2VEF | 2 199 грн. |
ще 6 пропозицій
0 1 2 5 |
У мене є гарний представницький механічний годинник ORIS, але їздити в них на велосипеді і, взагалі, займатися в них у спортом, безглуздо. Тому я вирішив підібрати щось недороге та надійне, для активного проведення часу. Електронний годинник, який володіє приголомшливою протиударною стійкістю відпав відразу - люблю стрілки і мені ліниво за цифрами прораховувати скільки часу залишилося до тієї чи іншої події. Тому я взяв цю стильну кварцову механіку Casio. Найголовніша перевага цього годинника це їхня практичність. Вони легені. Досить великий корпус з полімерного матеріалу забезпечує ударостійкість і водонепроникність. Виглядає він досить агресивно і відмінно підходить до спортивного типу одягу. Полімерний ремінець, досить зручний для великої руки. Скло від подряпин прикриває виступаючий безель, що обертається. Штука у певних ситуаціях корисна, але я за рік так жодного разу й не сподобився використати. Скло органічне, тобто легке, але відносно легко дряпається. Задня кришка - це штампована деталь з нержавіючої сталі, яка кріпиться до корпусу чотирма дрібними гвинтами. Кріплення надійне і забезпечує хорошу герметичність корпусу. Виробник заявив водонепроникність під час тиску води до 10 атмосфер. Пірнати на глибину, що відповідає цьому тиску, а це сто метрів, я звичайно не пробував. Але активне двадцятихвилинне плавання водоймою вони перенесли без проблем. Чорний циферблат із великими цифрами та великими стрілками відмінно читається при слабкому освітленні. Є календар із показом днів тижня. Скло повільно, але таки збирає подряпини. Світлонакопичувальне покриття на позначках циферблату та стрілках працює недовго, від сили годину, так що розраховувати на нього всерйоз не варто. |
Показано 1 з 8 відгуків
ще 7 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →