Наручний годинник Casio MTP-1183G-7A
Відео 6Фото 6 |
Casio MTP-1183G-7A |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio MTP-1183G-7A
Усі ціни 11 →Чоловічий годинник CASIO MTP-1183G-7ADF | 2 800 грн. |
Часы Casio MTP-1183G-7ADF | 2 800 грн. |
Мужские часы Casio MTP-1183G-7A | 2 499 грн. |
Чоловічий годинник Casio MTP-1183G-7A | 2 324 грн. |
Годинник Casio MTP-1183G-7A | 2 310 грн. |
ще 6 пропозицій
0 0 2 8 |
Білий циферблат дуже добре контрастує зі стрілками і при цьому не ріже очі. Час видно чітко, стрілки рівно потрапляють у поділки. На руці виглядають стильно, дорого, мають цікаву текстуру циферблата. Про запас ходу і точності багато говорити не буду, тому що ношу лише дві доби (про це в інших відгуках). Працюють тихо, механізм не чути. Браслет дуже зручний, взимку руку не холодить. Якщо хтось не знав, розмір браслета спочатку з великим запасом, індивідуально налаштовується у майстра за 3 хвилини та ±20 гривень. Відбитки на браслеті не збираються. Клямка зручна. Точність, зовнішній вигляд, товщина, браслет, великий та красивий циферблат (діаметр скла 30мм), практичність та універсальність. Поки що не виявив Артём Шульга: користуюся Casio MTP-1183A-7A менше місяця |
Випадково розчавив на роботі свій старий годинник Casio і оскільки годинник цієї марки мене повністю влаштовує, то і новий вибирав з їх моделей. Цей годинник підкорив мене кольоровим оформленням циферблату. Цей темно синій колір сподобався мені навіть на екрані монітора, а коли я побачив його наживо, на вітрині, то всі сумніви відпали відразу. Купив, користуюсь уже близько року і дуже задоволений. Чудова покупка! Я відношу себе до шанувальників джинсового стилю, причому перевагу віддаю класичному темно-синьому або, як його ще називають, індиго. У гардеробі є штани, курки, сорочки, плащ та навіть футболки подібного забарвлення. Тому колір циферблату, який так схожий на колір мого улюбленого одягу, не міг залишити мене байдужим. Ці кольори просто чудово поєднуються і хтось із знайомих навіть поставив питання в стилі "це годинник продавався з джинсами або джинси йшли бонусом до годинника?" )) Крім такого чудового зовнішнього вигляду цей годинник дуже точний і практичний. За рік я коригував перебіг механізму лише двічі (!). Корпус з якісної нержавіючої сталі та такий же браслет досить масивні та стійкі до утворення подряпин. Не те щоб вони не дряпалися зовсім, але залишити видиму мітку не так просто. Те саме можна сказати і про мінеральне скло, яке за рік не подряпалося зовсім. Дворічна гарантія від виробника. Метал корпусу та браслета чимало важить і спочатку це навіть трохи дратувало. Але через два тижні я зовсім забув про цю незручність. |
Показано 2 з 10 відгуків
ще 8 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →