Наручний годинник Casio MTP-1233D-1A
Casio MTP-1233D-1A |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio MTP-1233D-1A
Наручний годинник Casio MTP-1233D-1ADF Чорний з сріблястим практичний | 1 817 грн. |
Наручний прямокутний годинник Casio MTP-1233D-1ADF Чорний з сріблястим | 1 801 грн. |
Наручний годинник Casio MTP-1233D-1ADF Чорний з сріблястим, нержавіюча ста | 1 801 грн. |
Наручний годинник Casio MTP-1233D-1ADF Чорний з сріблястим ремінцем | 1 801 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →