Наручний годинник Casio MTP-1239D-2A
Відео 4Фото 4 |
Casio MTP-1239D-2A |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio MTP-1239D-2A
Усі ціни 22 →Годинник Casio Standard Analogue MTP-1239D-2ADF | 2 200 грн. |
Часы Casio MTP-1239D-2ADF | 2 200 грн. |
Годинник Casio MTP-1239D-2ADF | 2 200 грн. |
Мужские часы Casio MTP-1239D-2A | 1 999 грн. |
Чоловічий годинник Casio MTP-1239D-2AVEF | 1 859 грн. |
ще 17 пропозицій
Придбав цей годинник, тому що вони сподобалися мені строгим зовнішнім виглядом і мінімум наворотів. Відображення дня тижня дуже крута річ і дуже корисна. Дуже подобаються. М'яко сидять. Вони ідеальні. щойно купив(ла) Casio MTP-1239D-7A |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →