Наручний годинник Casio MTP-V006D-1B
Відео 5Фото 5 |
Casio MTP-V006D-1B |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio MTP-V006D-1B
Годинник Casio MTP-V006D-1B | 1 680 грн. |
Чоловічий годинник Casio MTP-V006D-1B / Срібло | 1 818 грн. |
Чоловічий годинник Casio MTP-V006D-1B Чорний | 1 818 грн. |
Годинник CASIO MTP-V006D-1B2 | 1 680 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →