Наручний годинник Casio MWD-100H-2A
Відео 11Фото 6 |
Casio MWD-100H-2A |
|
Повний автоматичний календар до 2099 року.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio MWD-100H-2A
Усі ціни 26 →Часы Casio TIMELESS COLLECTION MWD-100H-2AVEF | 2 910 грн. |
Часы Casio MWD-100H-2AVEF | 2 910 грн. |
Мужские часы Casio MWD-100H-2AVEF MWD-100H-2A | 2 299 грн. |
Чоловічий годинник Casio MWD-100H-2AVEF | 2 138 грн. |
Наручные часы Casio (MWD-100H-2AVEF) | 2 853 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio MWD-100H-2A:
- Щогодинний сигнал
РекомендуємоПорівняти в таблиці →