Наручний годинник Casio Pro Trek PRW-30-1A
Відео 3Фото 2 |
Casio Pro Trek PRW-30-1A |
|
Відображення сходу/заходу сонця для певної дати. Повний автоматичний календар до 2099 року.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Pro Trek PRW-30-1A
Усі ціни 21 →Годинник Casio ProTrek PRW-30-1AER | 17 530 грн. |
Casio Pro Trek PRW-30-1AER | 17 530 грн. |
Часы Casio PRO TREK PRW-30-1AER | 17 530 грн. |
Часы Casio PRW-30-1AER | 17 530 грн. |
Мужские часы Casio PRW-30-1AER | 14 415 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio Pro Trek PRW-30-1A:
- Щогодинний сигнал
- Енергозбереження
- Включення/вимикання звуку кнопок
- Графік набору висоти
РекомендуємоПорівняти в таблиці →