Наручний годинник Casio W-219H-1A2
Відео 12Фото 20 |
Casio W-219H-1A2 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio W-219H-1A2
Усі ціни 25 →CASIO W-219H-1A2VEF | 2 150 грн. |
Casio Casio Sport W-219H-1A2VEF | 2 099 грн. |
Чоловічий годинник CASIO Illuminator W-219H-1A2VEF | 2 150 грн. |
Часы Casio TIMELESS COLLECTION W-219H-1A2VEF | 2 150 грн. |
Годинник Casio W-219H-1A2VEF | 2 150 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio W-219H-1A2:
- Щогодинний сигнал
- Автоматичний календар
РекомендуємоПорівняти в таблиці →