Наручний годинник Casio WS-1400H-1A
Відео 8Фото 2 |
Casio WS-1400H-1A |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio WS-1400H-1A
Усі ціни 28 →Годинник Casio Collection WS-1400H-1A | 2 440 грн. |
Часы Casio WS-1400H-1AVEF | 2 440 грн. |
Годинник Casio WS-1400H-1AVDF | 2 440 грн. |
Часы Casio TIMELESS COLLECTION WS-1400H-1AVEF | 2 440 грн. |
Мужские часы Casio WS-1400H-1AVEF WS-1400H-1A | 1 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio WS-1400H-1A:
- Увімкнення/вимкнення звуку кнопок
- Автоматичний календар до 2099 року
- Щогодинний сигнал
- Пам'ять на 60 кіл (записів)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →