Лічильник банкнот Cassida 6650 UV
Відео 1Фото 6 |
Cassida 6650 UV |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cassida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cassida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cassida 6650 UV
Усі ціни 8 →Лічильник банкнот Cassida 6650 Uv Lcd з калькуляцією за номіналом | 12 084 грн. |
Счетчик банкнот Cassida 6650 Uv Lcd с калькуляцией по номиналу | 12 084 грн. |
Лічильник із перевіркою Банкнот Cassida 6650 UV з УФ-детекцією валют | 10 500 грн. |
Апарат для перевірки Банкнот Лічильник Cassida 6650 UV з УФ-детекцією валю | 10 450 грн. |
Рахункова машинка для перевірки Банкнот Cassida 6650 UV з УФ-детекцією Ліч | 12 555 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →