Моторне мастило Castrol Magnatec 5W-30 A5 60 л (15CA39)
Товар застарів 1 379 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: ACEA A1/B1/A5/B5; API SM; ILSAC GF-4; Допуски Ford: WSS-M2C913-A/WSS-M2C913-B/WSS-M2C913-C; |
Castrol Magnatec 5W-30 A5 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castrol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castrol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Castrol Magnatec 5W-30 A5
Ціни на Castrol Magnatec 5W-30 A5 |
---|---|---|---|---|
Castrol Magnatec 5W-30 A5 1 л | від 455 грн. | 5 пропозицій | ||
Castrol Magnatec 5W-30 A5 4 л | від 1 722 грн. | 3 пропозиції | ||
Castrol Magnatec 5W-30 A5 5 л | від 1 947 грн. | 1 пропозиція |