Витяжка Cata TF 2003 600 GWH білий (02017201)
Фото 6 |
Cata TF 2003 600 GWH білий |
|
. Доступна вбудована модель. Має дві швидкості і підійде для досить великих приміщень, об'ємом 60 кубічних метрів. Здатна працювати як в режимі відводу, так і рециркуляції повітря. У продажу є декілька кольорів корпусу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Купити Cata TF 2003 600 GWH білий
Усі ціни 44 →Cata Cata TF-2003 Duralum | 4 504 грн. |
Кухонна витяжка Cata TF-2003 DURALUM 600 | 4 504 грн. |
CATA TF-2003 DURALUM 600/D (2017305) | 4 504 грн. |
CATA TF-2003 DurAlum | 4 366 грн. |
Витяжка телескопічна Cata TF-2003 DurAlum (02017305) | 4 580 грн. |
7 7 9 17 |
витяжка відмінна служить вісім років, не сказала б що галаслива. але ось одного дня просто перестала працювати. Мотор накрився. не дуже галаслива. немає |
Про компактність скажу, що це великий плюс, але те, що вона більше трьох років не пропрацювала і мотор не підлягає ремонту, то ця покупка - викинуті гроші. компактна шумна рекомендую не купувати |
фуфло брати не буду. якщо брати то 90 см з переваг нержавіюча сталь :) галаслива дорога чачача: користуюся Cata TF 2003 600 GWH більше року |
Дуже пристойний «іспанець» з офіційним сервісом і гарантією на «вмонтування» 2 роки, що підкреслює впевненість виробника у якості своєї продукції.
Продуктивність
Гранична продуктивність даної моделі висока — 760 м3/год. Принаймні, так заявлено на офіційному сайті компанії, тому причин не довіряти їй немає, і тест з аркушем паперу це підтверджує: він прилипає до витяжки миттєво.
У будь-якому разі, 760 кубів для кухні розміром до 10 м2 це навіть багато, тому модель прекрасно підійде й для приміщень з більшою площею.
Рівень шуму
У витяжки дві швидкості. Звідси й два показника рівня шуму: 44 і 57 дБ. Розкид для вуха відчутний, утім, численні відгуки покупців вказують на те, що на другій швидкості витяжку немає сенсу використовувати, і не тому, що гучно (а це справді так), а тому, що немає необхідності, адже й першої швидкості вистачає з головою. Як би там не було, вибір є, і якщо потрібно зовсім швидко усунути запахи, то можна трохи потерпіти.
Принцип роботи
Як і попередній учасник нашого огляду, TF 2003 працює на відведення/рециркуляцію повітря. Для цієї мети у витяжці передбачені два постійних металевих жирових фільтри й можливість додаткової установки вугільного фільтра, який потрібен тільки у разі роботи в режимі рециркуляції, тобто, без відведення повітря в систему вентиляції. Мінуси рециркуляції в тому, що вона потребує заміни вугільних фільтрів мінімум 4 рази на рік. А жировий фільтр помив і все.
Управління, підсвічування і дизайн
TF 2003 керується простим натисканням кнопок. Дисплея немає. Підсвічування забезпечують галогенові лампи на 50 Вт, які світять доволі яскраво.
Сучасна оновлена модель витяжки випускається в трьох варіантах матеріалу корпусу: дюралюміній, чорне й біле скло.