Умивальник Catalano Canova Royal 56 560 мм
Catalano Canova Royal 56 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Canova Royal 56 560 мм
Умивальник настінний Catalano Canova Royal 560 x 440 арт.156CV00 156CV00 | 12 317 грн. |
Раковина керамічна 56 см Catalano Canova Royal (156CV00) | 12 317 грн. |
Підвісний умивальник Catalano Canova Royal 56 (156CV00) | 10 400 грн. |
Раковина підвісна Catalano CANOVA ROYAL 560x440 мм 156CV00 | 12 317 грн. |
Настінний умивальник Catalano Canova Royal 560 x 440 156CV00 | 12 317 грн. |
Додаткові функції і можливості умивальника Catalano Canova Royal 56:
- Додатково комплектується п'єдесталом (арт. <B>1COCV00</B>)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →