Унітаз Catalano Colori 1VSF54
Фото 14 |
Catalano Colori 1VSF54 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Colori 1VSF54
Усі ціни 30 →Унітаз підвісний Catalano SFERA 35х54 см білий матовий 1VSF54RBM з сидіння | 36 057 грн. |
Підвісний унітаз Catalano SFERA 35х54 см білий матовий 1VSF54RBM без сидін | 16 700 грн. |
Унітаз підвісний з кришкою та кріпленнями Catalano Sfera чорний матовий (1 | 23 207 грн. |
Підвісний унітаз Catalano Colori Sfera (1VSF54RBM) | 26 240 грн. |
Підвісний унітаз Catalano Colori Sfera 54 NewFlush білий сатин (1VSF54RBM) | 23 999 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →