Умивальник Catalano ColoriGreen Lux 65 650 мм
Фото 7 |
Catalano Green Lux Colori 65 600 мм650 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano ColoriGreen Lux 65 650 мм
Усі ціни 32 →Раковина накладна Catalano Colori 65х40 коричневий матовий 165AGRLXMS | 25 597 грн. |
Раковина накладна на стільницю Catalano Green Lux 65х40х14 см, колір - біл | 10 040 грн. |
Раковина накладна Catalano Green lux 65 білий (165AGRLX00) 165AGRLX00 | 15 422 грн. |
Раковина керамічна 65 см Catalano Green Lux (165AGRLX00) | 15 994 грн. |
Умивальник на стільницю Catalano GREEN Lux 65 (165AGRLX00) | 13 600 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Catalano ColoriGreen Lux 65
Ціни на Catalano ColoriGreen Lux 65 |
---|---|---|---|---|
Catalano Colori 60x38 600 мм | від 11 920 грн. | 26 пропозицій | ||
Catalano ColoriGreen Lux 65 650 мм | від 10 040 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →