Умивальник Catalano Green 100 1000 мм (1100GR00)
Фото 3 |
Catalano Green 100 800 мм1000 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Green 100 1000 мм
Усі ціни 9 →Раковина підвісна Catalano Green 100х50 см біла 1100GR00 | 22 134 грн. |
Раковина підвісна Catalano New Green 100 х 47 см 1100GRN00 | 20 990 грн. |
Раковина підвісна Catalano New Green 100 білий (1100GRN00+Z3442 (2шт)) 110 | 36 722 грн. |
Раковина керамічна 100 см Catalano Green (1100GR00) | 29 988 грн. |
Підвісний умивальник Catalano GREEN 100 (1100GR00) | 19 999 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Catalano Green 100
Ціни на Catalano Green 100 |
---|---|---|---|---|
Catalano Green 80 800 мм | від 12 480 грн. | 8 пропозицій | ||
Catalano Green 100 1000 мм | від 16 960 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →