Унітаз Catalano Green 55 1VS55RGR00
Фото 3 |
Catalano Green 55 1VS55RGR00 |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Green 55 1VS55RGR00
Усі ціни 9 →Унітаз підвісний Catalano Green білий 1VS55RGR00 із сидінням Soft Close 1V | 29 274 грн. |
Унітаз підвісний Catalano Green 1VS55RGR00 із сидінням soft-close 1VS55RGR | 14 999 грн. |
Підвісний безободковий унітаз Catalano Green NewFlush, bianco lucido (1VS5 | 21 920 грн. |
Унітаз підвісний Catalano GREEN Newflush 1VS55RGR00 із сидінням Soft Close | 17 115 грн. |
Унітаз підвісний з кришкою та набором фіксаторів Catalano Green, білий гля | 27 572 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →