Умивальник Catalano Green Lux 42 420 мм (142GRLX00)
Catalano Green Lux 42 420 мм600 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Green Lux 42 420 мм
Усі ціни 11 →Раковина полувстраіваемие Catalano Green Lux 42х42 білий 142GRLXN00 | 14 173 грн. |
Раковина напіввбудована Catalano Green Lux 42х42 білий 142GRLXN00 | 9 200 грн. |
Раковина накладна Catalano Green lux 42 білий (142GRLXN00) 142GRLXN00 | 14 173 грн. |
Раковина керамічна 42 см Catalano Green Lux (142GRLX00) | 7 970 грн. |
Умивальник Catalano Green Lux 42х42 142GRLXN00 | 14 173 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Catalano Green Lux 42
Ціни на Catalano Green Lux 42 |
---|---|---|---|---|
Catalano Green Lux 42 420 мм | від 7 970 грн. | 11 пропозицій | ||
Catalano Green Lux 60 600 мм | від 8 663 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →