Умивальник Catalano Green Lux 60/2 600 мм
Фото 4 |
Catalano Green Lux 60/2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Green Lux 60/2 600 мм
Усі ціни 34 →Раковина накладна Catalano Colori Green Lux 60х40 (Цемент матовий) 160APGR | 24 562 грн. |
Раковина накладна на стільницю Catalano Green 60 х 40 см 160APGRLX00 | 8 900 грн. |
Раковина накладна Catalano Green Lux білий матовий (160APGRLXBM) 160APGRLX | 17 306 грн. |
Раковина керамічна 60 см Catalano Green Lux, bianco lucido (160APGRLX00) | 15 422 грн. |
Умивальник на стільницю Catalano Colori Green Lux 60x40 чорний матовий, Sa | 25 100 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Catalano Green Lux 60/2
Ціни на Catalano Green Lux 60/2 |
---|---|---|---|---|
Catalano Green Lux 40/2 400 мм | від 8 300 грн. | 17 пропозицій | ||
Catalano Green Lux 60/2 600 мм | від 8 900 грн. | 38 пропозицій | ||
Catalano Green Lux 80/2 800 мм | від 11 440 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →