Умивальник Catalano Green One 65 650 мм (165GRON00)
Фото 4 |
Catalano Green One 65 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Green One 65 650 мм
Раковина підвісна Catalano GREEN ONE 65х50 см біла 165GRON00 | 7 613 грн. |
Раковина Catalano Green One (165GRON00) | 7 613 грн. |
Раковина підвісна Catalano GREEN ONE 65х50 см біла 165GRON00 | 7 613 грн. |
Модификації Catalano Green One 65
Ціни на Catalano Green One 65 |
---|---|---|---|---|
Catalano Green One 45 450 мм | від 4 830 грн. | 3 пропозиції | ||
Catalano Green One 55 550 мм | від 6 169 грн. | 3 пропозиції | ||
Catalano Green One 60 600 мм | від 7 219 грн. | 3 пропозиції | ||
Catalano Green One 65 650 мм | від 7 613 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →