Умивальник Catalano Horizon 75 175HZ00 750 мм
Фото 10 |
Catalano Horizon 75 175HZ00 |
|
Отвір під змішувач вказано на кресленні. Рушникотримач купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Horizon 75 175HZ00 750 мм
Усі ціни 13 →Раковина підвісна Catalano Horizon 75 см сірий матовий 175HZCS | 24 133 грн. |
Раковина підвісна Catalano Horizon 75 х 50 см, Glossy white (білий глянсов | 17 000 грн. |
Раковина підвісна Catalano Horizon білий (175HZ00) 175HZ00 | 17 100 грн. |
Раковина підвісна Catalano Horizon 70x50 см. білий матовий (175HZBM) | 24 133 грн. |
Раковина Catalano HORIZON 75x50, білий 175HZ00 | 17 100 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →