Умивальник Catalano Impronta 80 800 мм (180IM00)
Фото 4 |
Catalano Impronta 80 800 мм1000 мм |
|
Умивальник може продаватися без рушникотримача і отвори під змішувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Impronta 80 800 мм
Умивальник Catalano Impronta 180IM00 | 16 170 грн. |
Раковина керамічна 80 см Catalano Impronta (180IM00) | 12 936 грн. |
Умивальник Catalano Impronta 180IM00 | 16 170 грн. |
Модификації Catalano Impronta 80
Ціни на Catalano Impronta 80 |
---|---|---|---|---|
Catalano Impronta 80 800 мм | від 12 936 грн. | 3 пропозиції | ||
Catalano Impronta 100 1000 мм | від 15 708 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →