Умивальник Catalano New Light 67 670 мм
Фото 5 |
Catalano New Light 67 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano New Light 67 670 мм
Раковина підвісна Catalano NEW LIGHT 67x48 см біла 167LI00 | 10 139 грн. |
Раковина підвісна Catalano New Light 67 білий (167LI00+Z3442) 167LI00+Z344 | 10 139 грн. |
Раковина керамічна 67 см Catalano New Light (167LI00) | 8 111 грн. |
Підвісний умивальник Catalano New Light 67 (167LI00) | 8 600 грн. |
Раковина підвісна Catalano NEW LIGHT 67x48 см біла 167LI00 | 10 139 грн. |
Модификації Catalano New Light 67
Ціни на Catalano New Light 67 |
---|---|---|---|---|
Catalano New Light 45 450 мм | від 5 398 грн. | 6 пропозицій | ||
Catalano New Light 55 550 мм | від 5 750 грн. | 7 пропозицій | ||
Catalano New Light 62 620 мм | від 7 654 грн. | 5 пропозицій | ||
Catalano New Light 67 670 мм | від 8 111 грн. | 5 пропозицій | ||
Catalano New Light 80 800 мм | від 7 510 грн. | 8 пропозицій | ||
Catalano New Light 100 1000 мм | від 9 700 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →