Умивальник Catalano New Light 80 800 мм
Фото 5 |
Catalano New Light 80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano New Light 80 800 мм
Усі ціни 8 →Раковина підвісна Catalano NEW LIGHT 80x48 см біла 180LI4800 | 11 995 грн. |
Раковина підвісна Catalano New Lignt 80 x 48 см 180LI4800 | 7 510 грн. |
Раковина підвісна Catalano New Light 80 білий (180LI4800+Z3442) 180LI4800+ | 11 994 грн. |
Раковина Catalano New Light (180LI4800) | 11 995 грн. |
Підвісний умивальник Catalano New Light 80 (180LI4800) | 10 200 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості умивальника Catalano New Light 80:
- Додатково комплектується рушникотримач <B>5P80LI00</B>
- Додатково комплектується донний клапан <B>5SIFL00</B>
Модификації Catalano New Light 80
Ціни на Catalano New Light 80 |
---|---|---|---|---|
Catalano New Light 45 450 мм | від 5 500 грн. | 6 пропозицій | ||
Catalano New Light 55 550 мм | від 5 750 грн. | 7 пропозицій | ||
Catalano New Light 62 620 мм | від 8 100 грн. | 5 пропозицій | ||
Catalano New Light 67 670 мм | від 8 600 грн. | 5 пропозицій | ||
Catalano New Light 80 800 мм | від 7 510 грн. | 8 пропозицій | ||
Catalano New Light 100 1000 мм | від 9 700 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →