Умивальник Catalano New Zero 100 1000 мм
Фото 5 |
Catalano New Zero 100 |
|
Може продаватися без отвору під змішувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano New Zero 100 1000 мм
Усі ціни 12 →Раковина для ванної підвісна Catalano New Zero 100х50 (сірий матовий) 110Z | 32 288 грн. |
Раковина для ванної підвісна Catalano New Zero 100х50 біла 110ZP00 110ZP00 | 20 400 грн. |
Раковина Catalano New Zero (110ZPBM) | 25 830 грн. |
Catalano New Zero 100X50Cm Prawa Cement Mat (110SZEUPCS) | 40 320 грн. |
Catalano New Zero 100X50Cm Prawa Cement Mat (110SZEUPCS) | 41 328 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Catalano New Zero 100
Ціни на Catalano New Zero 100 |
---|---|---|---|---|
Catalano New Zero 50 500 мм | від 11 000 грн. | 13 пропозицій | ||
Catalano New Zero 60 600 мм | від 14 710 грн. | 9 пропозицій | ||
Catalano New Zero 75 750 мм | від 18 400 грн. | 15 пропозицій | ||
Catalano New Zero 100 1000 мм | від 20 400 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →