Умивальник Catalano New Zero 45 450 мм (145TZE00)
Фото 4 |
Catalano New Zero 45 400 мм450 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano New Zero 45 450 мм
Раковина для ванної накладна Catalano Zero 45х45 145TZE00 | 12 317 грн. |
Раковина для ванної накладна Catalano Zero 45х45 145TZE00 | 8 033 грн. |
Раковина керамічна 45 см Catalano NEW ZERO, bianco lucido (145TZE00) | 12 317 грн. |
Умивальник Catalano ZERO D45 без переливу, білий глянець 145TZE00 | 12 317 грн. |
Умывальник Catalano Zero 45х45 145TZE00 | 12 317 грн. |
Модификації Catalano New Zero 45
Ціни на Catalano New Zero 45 |
---|---|---|---|---|
Catalano New Zero 40 400 мм | від 5 236 грн. | 7 пропозицій | ||
Catalano New Zero 45 450 мм | від 8 033 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →