Умивальник Catalano Premium 100 1000 мм (110VP00)
Фото 4 |
Catalano Premium 100 1000 мм1200 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Premium 100 1000 мм
Умивальник настінний Catalano Premium 1000 x 470 110VP00 | 18 480 грн. |
Раковина підвісна Catalano New Premium 100 х 47 х h15,5 см, білий глянсови | 20 000 грн. |
Раковина накладна Catalano New Premium 100 білий (110VPUPN00+Z3442 (2шт)) | 36 937 грн. |
Раковина керамічна 100 см Catalano Premium (110VP00) | 18 480 грн. |
Настінний умивальник Catalano Premium 1000 x 470 110VP00 | 18 480 грн. |
Модификації Catalano Premium 100
Ціни на Catalano Premium 100 |
---|---|---|---|---|
Catalano Premium 100 1000 мм | від 18 480 грн. | 5 пропозицій | ||
Catalano Premium 120 1200 мм | від 22 999 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →