Умивальник Catalano Premium 40 400 мм (140VP00)
Фото 12 |
Catalano Premium 40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Premium 40 400 мм
Умивальник настінний Catalano Premium 400 x 320 арт.140VP00 140VP00 | 5 670 грн. |
Раковина керамічна 40 см Catalano Premium (140VP00) | 5 670 грн. |
Настінний умивальник Catalano Premium 400 x 320 140VP00 | 5 670 грн. |
Модификації Catalano Premium 40
Ціни на Catalano Premium 40 |
---|---|---|---|---|
Catalano Premium 40 400 мм | від 5 670 грн. | 3 пропозиції | ||
Catalano Premium 50 500 мм | від 10 480 грн. | 13 пропозицій | ||
Catalano Premium 55 550 мм | від 9 949 грн. | 3 пропозиції | ||
Catalano Premium 60 600 мм | від 10 777 грн. | 5 пропозицій | ||
Catalano Premium 70 700 мм | від 14 070 грн. | 3 пропозиції | ||
Catalano Premium 80 800 мм | від 14 332 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →