Умивальник Catalano Premium Up 60DX 600 мм чаша праворуч (160DVPUP00)
Фото 6 |
Catalano Premium Up 60DX |
|
Додатково може комплектуватися тримачем рушника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Premium Up 60DX 600 мм чаша праворуч
Умивальник настінний Catalano Premium UP 600 x 470 арт.160DVPUP00 160DVPUP | 12 600 грн. |
Раковина керамічна 60 см Catalano Premium (160DVPUP00) | 10 080 грн. |
Раковина Catalano PREMIUM UP 600x470 мм права, без отвору під змішувач 160 | 12 600 грн. |
Настінний умивальник Catalano Premium UP 600 x 470 160DVPUP00 | 12 600 грн. |
Модификації Catalano Premium Up 60DX
Ціни на Catalano Premium Up 60DX |
---|---|---|---|---|
Catalano Premium Up 60SX 600 мм чаша ліворуч | від 10 080 грн. | 5 пропозицій | ||
Catalano Premium Up 60DX 600 мм чаша праворуч | від 10 080 грн. | 4 пропозиції | ||
Catalano Premium Up 80SX 800 мм чаша ліворуч | від 12 201 грн. | 3 пропозиції | ||
Catalano Premium Up 80DX 800 мм чаша праворуч | від 12 201 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →