Умивальник Catalano Proiezioni 42 420 мм
Фото 9 |
Catalano Proiezioni 42 |
|
Може комплектуватись тримачем рушника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Proiezioni 42 420 мм
Раковина підвісна Catalano Proiezioni 42 см 142SPR00 | 5 600 грн. |
Раковина Catalano Proiezioni (142SPR00) | 3 862 грн. |
Умивальник настінний Catalano Proiezioni 420 x 420 арт.142PR00 142PR00 | 6 930 грн. |
Раковина керамічна 42 см Catalano Proiezioni (142PR00) | 6 930 грн. |
Модификації Catalano Proiezioni 42
Ціни на Catalano Proiezioni 42 |
---|---|---|---|---|
Catalano Proiezioni 40 400 мм | від 3 812 грн. | 2 пропозиції | ||
Catalano Proiezioni 42 420 мм | від 3 862 грн. | 4 пропозиції | ||
Catalano Proiezioni 60 600 мм | від 9 517 грн. | 3 пропозиції | ||
Catalano Proiezioni 80 800 мм | від 12 613 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →