Унітаз Catalano Sfera 1VPC52
Catalano Sfera 1VPC52 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Sfera 1VPC52
Усі ціни 9 →Унітаз підлоговий Catalano Colori 1VPC52VS без сидіння | 12 474 грн. |
Підлоговий унітаз Catalano Sfera, сірий (1vpc52gs) 1VPC52GS | 12 474 грн. |
Унітаз підлоговий Catalano Colori 1VPC52AS без сидіння | 12 474 грн. |
Унітаз підлоговий Catalano Colori 1VPC52GS без сидіння | 12 474 грн. |
Унітаз підлоговий Catalano Colori 1VPC52BM без сидіння | 12 474 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →