Унітаз Catalano Sfera 1VSF54RMS
Фото 4 |
Catalano Sfera 1VSF54RMS |
|
Додатково комплектується сидінням з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Sfera 1VSF54RMS
Усі ціни 7 →Унітаз підвісний Catalano Colori Sfera NewFlush 35х54.5 см сірий матовий 1 | 26 240 грн. |
Унітаз підвісний безободковий Catalano Sfera з кришкою та набором фіксатор | 23 300 грн. |
Унітаз підвісний з кришкою та набором фіксаторів Catalano Sfera сірий (1VS | 25 288 грн. |
Підвісний унітаз Catalano Colori Sfera (1VSF54RCS) | 26 240 грн. |
Підвісний безободковий унітаз Catalano Sfera NewFlush, коричневий (1vsf54r | 26 240 грн. |
Унітаз підвісний Catalano Colori Sfera NewFlush 35х54.5 см коричневий мато | 26 240 грн. |
Підвісний унітаз Catalano Colori Sfera (1VSF54RMS) | 26 240 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →