Унітаз Catalano Sfera 54 1VSF54RECO00
Фото 3 |
Catalano Sfera 54 1VSF54RECO00 |
|
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Sfera 54 1VSF54RECO00
Усі ціни 9 →Унітаз підвісний Catalano Sfera Eco 35х54.5 см білий 1VSF54RECO00 c сидінн | 16 886 грн. |
Унітаз підвісний Rimless (безободковий) Catalano Sfera Eco в комплекті з с | 9 400 грн. |
Унітаз підвісний Catalano Sfera Eco в комплекті з сидінням Soft Close біли | 11 531 грн. |
Підвісний безободковий унітаз Catalano Sfera NewFlush (1VSF54RECO00) | 11 531 грн. |
Підвісний унітаз Catalano Sfera ECO 54 NewFlush (1VSF54RECO00) | 9 800 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →