Умивальник Catalano Sottopiano 40 400 мм (1SO4000)
Фото 3 |
Catalano Sottopiano 40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Sottopiano 40 400 мм
Раковина вбудована Catalano CANOVA ROYAL d40 см біла 1SO4000 | 5 250 грн. |
Вбудована раковина Catalano CANOVA ROYAL d40 см біла 1SO4000 | 4 800 грн. |
Раковина накладна Catalano Sottopiano 40 білий (1SO4000+5FILS00) 1SO4000+5 | 5 250 грн. |
Раковина керамічна 40 см Catalano Canova Royal (1SO4000) | 5 250 грн. |
Вбудована раковина Catalano CANOVA ROYAL d40 см біла 1SO4000 | 5 250 грн. |
Модификації Catalano Sottopiano 40
Ціни на Catalano Sottopiano 40 |
---|---|---|---|---|
Catalano Sottopiano 40 400 мм | від 4 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Catalano Sottopiano 52 520 мм | від 5 513 грн. | 3 пропозиції | ||
Catalano Sottopiano 57 570 мм | від 5 440 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →