Умивальник Catalano Velis 102 1020 мм
Фото 3 |
Catalano Velis 102 820 мм1020 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Velis 102 1020 мм
Умивальник настінний Catalano Velis 1020 x 510 арт.1102VL00 1102VL00 | 16 800 грн. |
Раковина керамічна 102 см Catalano Velis (1102VL00) | 25 740 грн. |
Підвісний умивальник Catalano Velis 102 (1102VL00) | 21 800 грн. |
Раковина Catalano VELIS 1020x510 мм, без отвору під змішувач 1102VL00 | 25 740 грн. |
Настінний умивальник Catalano Velis 1020 x 510 1102VL00 | 16 800 грн. |
Модификації Catalano Velis 102
Ціни на Catalano Velis 102 |
---|---|---|---|---|
Catalano Velis 82 820 мм | від 14 621 грн. | 8 пропозицій | ||
Catalano Velis 102 1020 мм | від 16 800 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →