Унітаз Catalano Velis 52 1VSLI00
Catalano Velis 52 1VSLI00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Velis 52 1VSLI00
Унітаз підвісний Catalano NEW LIGHT 37х52 см білий 1VSLI00 без сидіння | 6 353 грн. |
Унітаз підвісний Catalano New Light білий (1VSLI00) 1VSLI00**Унітаз підвісний Catalano New Light білий (1VSLI00) пропонуємо можливість підібрати та придбати від виробника Catalano у мага... щезині обладнання для опалення Теплорадість Наші співробітники допоможуть для вас чудові товари напишіть на email або зателефонуйте (050) 741-51-55. Також, дивись унітази від найкращих виробників - тільки у нас. Якщо у вас залишилися важливі питання по товару Унітаз підвісний Catalano New Light білий (1VSLI00) уточніть необхідну інформацію у нас. Онлайн каталог Teploradost привозить жителям міст: Черкаси, Вінниця, Бердянськ , а також інші регіони України. Teploradost.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 24 міс. від виробника Поскаржитись | 6 353 грн. |
Підвісний унітаз Catalano New Light (1VSLI00)Описание подвесного унитаза Catalano New Light (1VSLI00) Итальянская торговая марка Catalano Wellgood.com.uaМенше року (Київ) Поскаржитись | 6 352 грн. |
Унітаз підвісний Catalano New Light 370x520 1VSLI00Унітаз підвісний Catalano New Light без кришки
Артикул: 1VSLI00
Підвісний унітаз з горизонтальним випуском, розмір 370x... ще520x345 мм, колір білий
Італійська торгова марка Catalano пропонує краще виробниче якість в області сантехнічної кераміки створеної в Італії. Сьогодні компанія утримує технологічне і культурне першість, отримане з роками досвіду і підтверджене міжнародним визнанням.
Серія New Light має відмінний дизайн який втілює спокійний і гнучкий стиль.
- підвісний унітаз
- горизонтальний випуск
- розмір 370x520x345 мм
- колір білий
додатково:
- кришка з функцією плавного опускання Catalano New Light
- кріплення Catalano Star Sanexpert.com.uaМенше року (Київ) Поскаржитись | 6 353 грн. |
Підвісний унітаз Catalano New Light (1VSLI00) 1VSLI00Підвісний унітаз Catalano New Light (1VSLI00) Santehico.com.uaЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 24 міс. від виробника Поскаржитись | 6 353 грн. |
Серія Catalano Velis
від 4 961 грн.
унітаз, злив: універсальний, чаша лійкоподібна, матеріал санфаянс
від 5 544 грн.
накладний на стільницю, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 420 мм, без отвору під змішувач
від 9 923 грн.
унітаз, злив: універсальний, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфаянс
від 6 122 грн.
накладний на стільницю, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 600 мм, без отвору під змішувач
від 6 352 грн.
унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, чаша лійкоподібна, матеріал санфаянс
від 16 800 грн.
підвісний, врізний в стільницю, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 1020 мм
від 11 642 грн.
унітаз, злив: універсальний, чаша лійкоподібна, матеріал санфаянс
унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфаянс
від 7 088 грн.
підвісний, на тумбу, врізний в стільницю, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 620 мм
від 15 855 грн.
унітаз-компакт, злив: горизонтальний, підведення: заднє, чаша лійкоподібна, матеріал санфаянс
від 7 277 грн.
накладний на стільницю, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 700 мм, без отвору під змішувач
від 21 500 грн.
унітаз-компакт, злив: вертикальний, половинний, підведення: нижнє, мікроліфт, чаша лійкоподібна, матеріал санфаянс
від 24 920 грн.
накладний на стільницю, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 420 мм, без отвору під змішувач
від 20 242 грн.
унітаз, злив: вертикальний, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфаянс
від 10 853 грн.
накладний на стільницю, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 600 мм, без отвору під змішувач
від 12 923 грн.
накладний на стільницю, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 700 мм, без отвору під змішувач
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 6 963 грн.
унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, чаша лійкоподібна, матеріал санфаянс
від 6 141 грн.
унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, матеріал санфарфор
від 10 999 грн.
унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфарфор
від 5 670 грн.
унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, матеріал санфаянс
від 8 217 грн.
унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, мікроліфт, антибактерії, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфарфор
від 6 111 грн.
унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, антибактерії, чаша лійкоподібна, матеріал санфаянс
від 8 140 грн.
унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, мікроліфт, антибактерії, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал кераміка (підтип неуточнений)
від 6 047 грн.
унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, матеріал санфаянс
від 8 064 грн.
унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфарфор
від 5 920 грн.
унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, матеріал санфаянс
від 6 563 грн.
унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, чаша лійкоподібна, матеріал санфаянс
від 5 932 грн.
унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, чаша лійкоподібна, матеріал санфарфор