Умивальник Catalano Velis 60 160APVL00 600 мм
Фото 8 |
Catalano Velis 60 160APVL00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Velis 60 160APVL00 600 мм
Усі ціни 20 →Раковина накладна овальна Catalano Velis 60х42 білий 160APVL00 | 10 853 грн. |
Раковина накладна на стільницю Catalano Velis 60 х 42 см 160APVL00 | 6 700 грн. |
Раковина накладна Catalano Velis 60 білий (160APVL00) 160APVL00 | 10 854 грн. |
Раковина керамічна 60 см Catalano Gold&Silver, gold/black (160VLNNO) | 29 674 грн. |
Раковина настільна Catalano VELIS 60х42 см без отвору під змішувач, біла 1 | 10 853 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Catalano Velis 60 160APVL00
Ціни на Catalano Velis 60 160APVL00 |
---|---|---|---|---|
Catalano Velis 42/2 420 мм | від 24 920 грн. | 18 пропозицій | ||
Catalano Velis 60 160APVL00 600 мм | від 10 853 грн. | 24 пропозиції | ||
Catalano Velis 70 170APVL00 700 мм | від 12 923 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →