Умивальник Catalano Velis 82 820 мм (182VL00)
Фото 3 |
Catalano Velis 82 820 мм1020 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Velis 82 820 мм
Усі ціни 8 →Умивальник настінний Catalano Velis 820 x 490 арт.182VL00 182VL00 | 14 621 грн. |
Раковина керамічна 82 см Catalano Velis (182VL00) | 22 384 грн. |
Підвісний умивальник Catalano Velis 82 (182VL00) | 19 000 грн. |
Раковина Catalano VELIS 820x490 мм, без отвору під змішувач 182VL00 | 22 384 грн. |
Catalano Velis 82 82x49 182VL00 | 16 974 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Catalano Velis 82
Ціни на Catalano Velis 82 |
---|---|---|---|---|
Catalano Velis 82 820 мм | від 14 621 грн. | 8 пропозицій | ||
Catalano Velis 102 1020 мм | від 16 800 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →