Унітаз Catalano Velis WC 50 1VPLI00
Catalano Velis WC 50 1VPLI00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Velis WC 50 1VPLI00
Унітаз підлоговий Catalano CANOVA ROYAL 36х53 см білий 1VPLI00 без сидіння | 4 961 грн. |
Підлоговий унітаз Catalano New Light (1VPLI00) | 4 961 грн. |
Унітаз приставний Catalano New Light 370x500 мм 1VPLI00 | 4 961 грн. |
Підлоговий унітаз Catalano New Light (1VPLI00) 1VPLI00 | 4 961 грн. |
Додаткові функції і можливості унітаза Catalano Velis WC 50 1VPLI00:
- Додатково комплектується сидінням з кришкою
РекомендуємоПорівняти в таблиці →