Умивальник Catalano Verso 50/2 500 мм
Фото 10 |
Catalano Verso 50/2 400 мм500 мм |
|
Умивальник може продаватися без рушникотримача і отвори під змішувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Verso 50/2 500 мм
Усі ціни 13 →Раковина накладна Catalano New Zero 50х25 сірий матовий 15025VECS | 15 601 грн. |
Раковина підвісна (міні) Catalano Verso 25 х 50 х h12 см, колір - білий гл | 7 550 грн. |
Умивальник підвісний Catalano Verso 500х250, білий (15025VE00+Z0443) 02205 | 11 888 грн. |
Раковина керамічна 50 см Catalano Verso (15025VE00) | 11 888 грн. |
Підвісний умивальник Catalano Verso 50 (15025VE00) | 11 900 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Catalano Verso 50/2
Ціни на Catalano Verso 50/2 |
---|---|---|---|---|
Catalano Verso 40 400 мм | від 5 400 грн. | 17 пропозицій | ||
Catalano Verso 50/2 500 мм | від 7 550 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →