Унітаз Catalano Zero 62 1MPZN00
Catalano Zero 62 1MPZN00 |
|
Унітаз може продаватися без зливного бачка і сидіння з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Zero 62 1MPZN00
Унітаз підлоговий компакт Catalano Zero 1MPZN00 з бачком і сидінням 1MPZN0 | 41 805 грн. |
Підлоговий унітаз Catalano Zero (1MPZN00) | 17 536 грн. |
Унітаз моноблок Catalano Zero 62 Monoblocco|Cassetta (1MPZN00) | 21 800 грн. |
Підлоговий унітаз з кришкою Catalano Zero (1MPZN00+ 1CMSZ00+ 5BASZ00+ Z344 | 15 478 грн. |
Унітаз моноблок Catalano Zero 62 Monoblocco|Scocca (1MPZN00-1SCSC00) | 28 800 грн. |
Додаткові функції і можливості унітаза Catalano Zero 62 1MPZN00:
- Додатково комплектується сидінням з мікроліфтом 5SCSTP00, 5SCSTF00
РекомендуємоПорівняти в таблиці →