Подрібнювач Cecotec TitanGlass 1000 нержавіюча сталь
Відео 1Фото 6 |
Cecotec TitanGlass 1000 2020 рік |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec TitanGlass 1000 нержавіюча сталь
Усі ціни 19 →Cecotec Cecotec Powerful Titan Glass 1000 CCTC-03043 | 1 399 грн. |
Блендер Cecotec Titan Glass 1000 CCTC-03043 | 1 399 грн. |
Блендер Cecotec Powerful Titan Glass 1000 CCTC-03043 (8435484030434) | 1 399 грн. |
Подрібнювач Cecotec Titan Glass 1000 | 1 421 грн. |
Подрібнювач Cecotec CCTC-03043 | 1 399 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →