Ручний розпилювач Cellfast BASIC (50-500) (50-500)
Фото 4 |
Cellfast BASIC (50-500) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast BASIC (50-500)
Усі ціни 8 →Набір для поливу Cellfast Basic прямий зрошувач + 2 конектори 1/2"-5/8" + | 179 грн. |
Набір для поливу CELLFAST BASIC, прямий зрошувач + 2 конектори 1/2-5/8 + а | 176 грн. |
Набір для поливу Cellfast BASIC (50-500) 50-500 | 176 грн. |
Набір для поливу Cellfast BASIC з прямим зрошувачем 1/2”-5/8'' 50-500 50-5 | 176 грн. |
Набір з прямим зрошувачем Cellfast 1/2"-5/8" (50-500) | 190 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →