Ручний розпилювач Cellfast IDEAL (52-010)
Фото 3 |
Cellfast IDEAL (52-010) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast IDEAL (52-010)
Усі ціни 26 →Пістолет-розпилювач Cellfast Profi Ideal 52-010 | 456 грн. |
Зрошувач пістолетний Cellfast Profi Ideal алюмінієвий з плавним регулюванн | 367 грн. |
Зрошувач пістолетний CELLFAST PROFI IDEAL, алюміній, плавне регулювання 52 | 367 грн. |
Зрошувач пістолетний Cellfast PROFI IDEAL (52-010) 52-010 | 367 грн. |
CELLFAST PROFI IDEAL (52-010) | 367 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →